Telif Hakkı


 

Bu internet sitesinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları BirKod ekibine aittir ve telif hakları koruma kanunları tarafından korunmaktadır. Sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, dağıtılması, satılması veya başka bir şekilde kullanılması yasaktır.

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında, sitemizde yer alan herhangi bir içeriği izinsiz kullanmanız halinde yasal işlem yapılacaktır. Bu yasal işlemler arasında maddi ve manevi tazminat talepleri, hukuki süreçler ve ilgili tarafların telif haklarına ilişkin haklarının savunulması yer alabilir.

Sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin kullanımı için izin almak isteyen kişiler, bizimle iletişime geçebilirler. İletişim için, sitemizde yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Hak talebinde bulunan kişilerin talepleri, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra değerlendirilecektir. İhlal durumunda, sitemizden ilgili içerikler derhal kaldırılacaktır.

Hak ihlalleriyle ilgili tüm talepler ve bildirimler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak ele alınacaktır. Sitemizde yer alan herhangi bir içeriğin başka bir platformda kullanılması durumunda da yasal işlem yapılabilir.